Jesteś tutaj: StartNasz zespół

Krzysztof Borzęcki

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek Fizjoterapia. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych. W pracy z pacjentem wykorzystuje metody bądź elementy: PNF, Mulligan, Kinesiotaping, Neuromobilizacje, Terapia manualna wg Kaltenborna, Terapia manualna wg Ackermanna, PIR, McKenzie, Trigger Points, masaż i inne. W wolnych chwilach zafascynowany... fizjoterapią:), wysokimi górami, sportem. Od 2011 do 2014 roku pracował w prywatnym gabinecie rehabilitacji ''Butterfly'. Również od 2012 do 2015 nauczał masażu policealnej szkole TEB Edukacja.  Aktualnie prowadzi własny gabinet fizjoterapii. 

 

Dodatkowe kursy i szkolenia:

1. TERAPIA MANUALNA WG MULLIGANA moduł A moduł B

2. PNF:

   - podstawowy

   - rozwijający

3. KINESIOTAPING

4. DEEP TISSUE TECHNIQES

5. OBRĘCZ BARKOWA I STAW RAMIENNY- terapia metodą osteopatycznych technik repozycji AORT

6. TERAPIA MANUALNA WG ACKERMANNA

7. KURS PEDAGOGICZNY

 

 

Anita Borzęcka

Magister wychowania fizycznego ze specjalizacja korekcja wad postawy oraz technik masażysta. Zajmuje się głównie masażem rozluźniajcym, relaksacyjnym, doskonale niweluje codzienne napięcia mięśni.

 

 

 

Rehabilitacja, masaż w krakowie, z dojazdem, masaz, fizykoterapia, w domu z dojazdem, krakow, w krakowie, rehabilitacja, masaz,rehabilitacja, fizjoterapia, fizykoterapia,dojeźdża, w domu