Jesteś tutaj: StartNasz zespół

Krzysztof Borzęcki

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek Fizjoterapia. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności praktyczne, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych. W pracy z pacjentem wykorzystuje metody bądź elementy: PNF, Mulligan, Kinesiotaping, Neuromobilizacje, Terapia manualna wg Kaltenborna, Terapia manualna wg Ackermanna, PIR, McKenzie, Trigger Points, masaż i inne. W wolnych chwilach zafascynowany... fizjoterapią:), wysokimi górami, sportem. Od 2011 do 2014 roku pracował w prywatnym gabinecie rehabilitacji ''Butterfly'. Również od 2012 do 2015 nauczał masażu policealnej szkole TEB Edukacja.  Aktualnie prowadzi własny gabinet fizjoterapii. 

 

Dodatkowe kursy i szkolenia:

1. TERAPIA MANUALNA WG MULLIGANA moduł A moduł B

2. PNF:

   - podstawowy

   - rozwijający

3. KINESIOTAPING

4. DEEP TISSUE TECHNIQES

5. OBRĘCZ BARKOWA I STAW RAMIENNY- terapia metodą osteopatycznych technik repozycji AORT

6. TERAPIA MANUALNA WG ACKERMANNA

7. KURS PEDAGOGICZNY

8. MANUALNE TECHNIKI LECZENIA DYSKOPATII LĘDŹWIOWEJ W FAZIE OSTREJ

 

 

Anita Borzęcka

Magister wychowania fizycznego ze specjalizacja korekcja wad postawy oraz technik masażysta. Zajmuje się głównie masażem rozluźniajcym, relaksacyjnym, doskonale niweluje codzienne napięcia mięśni.

 

 

 

Rehabilitacja, masaż w krakowie, z dojazdem, masaz, fizykoterapia, w domu z dojazdem, krakow, w krakowie, rehabilitacja, masaz,rehabilitacja, fizjoterapia, fizykoterapia,dojeźdża, w domu